FUAR TAŞIMACILIĞI

FUAR TAŞIMACILIĞI

FUAR TAŞIMACILIĞI

İstanbul Mehmetoğlu Lojistik sorumluluğunda tüm nakliyat hizmetlerimizde olduğu gibi fuar taşımacılığında da sektörün lider firması olarak bilinmekteyiz. İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin bütün illerinde güvenilir ve marka bilinirliğimiz ile hizmetimizi gerçekleştirmekteyiz.

Sergi, stant gibi tanıtımlarınızda nakliyat desteği alabileceğiniz Tatvan Lojistik firma kalitesi ile bugüne kadar bir çok şirket tarafından tercih edilmiştir. Her işimizde olduğu gibi Fuar taşımacılığında da uygun fiyatlarımızla sizlere destek sağlamaktayız. Günümüz şartlarında Fuarcılık rövanş gösterilen bir iş kolu olduğu için ekipmanlarımız ve çalışanlarımız buna göre geliştirilmiştir.

Fuar taşımacılığı sürecinde önceden çalışanlarımız ile planlı, programlı ve titiz bir şekilde planlı adımlar izlemekteyiz.Müşterilerimizin sorularına ve problemlerine güvenilir bir şekilde hızlı dönüş sağlayıp sorunsuz bir şekilde çözüm sağlamaktayız. Fuarda kullanılacak tüm eşyalarınız güvenli bir şekilde muhafaza edilerek ulaşacağı yere geldikten sonra tekrar kontrolleri sağlanıp montalama işlemini de sağlamaktayız.

Fiyat Bilgisi İçin Arayın :  05358755851

Teklif Al

Formu doldurun ardından sizi arayalım.